Leden

Interviews met enkele leden

Marie-Louise Moonen door Martien Versteeg, mei 2016

Alies Baan, door Cora Weijsenfeld, 22 februari 2009.
Rob Dijkstra, door Cora Weijsenfeld, 13 november 2006.
Mariette Dirker, door Martien Versteeg, juni 2014.
Goos Dullaart, door Cora Weijsenfeld, 20 oktober 2005.
Jantiene van Elk, door Cora Weijsenfeld, 22 juni 2007.
Heleen Homma, door Cora Weijsenfeld, 8 augustus 2008.
Saskia Leefsma, door Martien Versteeg, mei 2015.
Christel Leenen, door Cora Weijsenfeld, 30 november 2007.
Annet Perry-Schoot Uiterkamp, door Cora Weijsenfeld, 23 juli 2009.
Annet Perry-Schoot Uiterkamp, door Martien Versteeg, juni 2014.
Saskia Scheltjens, door Cora Weijsenfeld, 26 juni 2006.
Rogier Schumacher, door Martien Versteeg, 11 oktober 2011.
Rickey Tax, door Cora Weijsenfeld, 24 juni 2008.
Hans Timmermans, door Martien Versteeg, 27 juni 2012.
Marije Verduijn, door Martien Versteeg, 31 mei 2013.
Martien Versteeg, door Cora Weijsenfeld, 13 november 2009.
Maggy Wishaupt, door Cora Weijsenfeld, 26 januari 2006.
Mark Wolffe, door Cora Weijsenfeld, 25 februari 2008.
Hans Zonnevijlle, door Cora Weijsenfeld, 27 februari 2007.

 

LEDENLIJST (op volgorde van plaatsnaam)

Amersfoort

Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed
(Voorheen: Instituut Collectie Nederland)
Bibliotheek
Karina de Jong / Cor Mulders
Postbus 1600
3811 MG AMERSFOORT
tel. 033 – 4217444 (bibliotheek)
tel. 033-4217376
fax 033-4217799
e-mail bibliotheek: bibliotheek@cultureelerfgoed.nl
e-mail: k.de.jong@cultureelerfgoed.nl
e-mail:c.mulders@cultureelerfgoed.nl
URL: http://www.cultureelerfgoed.nl/organisatie/archief-bibliotheek-collecties

Amsterdam

Academie voor Beeldende Vorming
Anna ten Bruggencate
Overhoeksplein 2
1031 KS AMSTERDAM
tel. 020 527 7220
e-mail: bvo-mediatheek@ahk.nl
URL: http://www.ahk.nl/

Amsterdam Museum
Bibliotheek
Judith van Gent
Postbus 3302
1001 AC AMSTERDAM
tel. 020-5231732 / 020-5231761
fax 020-6207789
e-mail: J.vanGent@amsterdammuseum.nl
URL: http://www.amsterdammuseum.nl/

Amsterdamse Hogeschool Kunsten
Akademie van Bouwkunst
Mw. M. Gaikhorst
Waterlooplein 211
1011 PG AMSTERDAM
tel. 020-5318218
fax 020-6232519
e-mail: matty.gaikhorst@ahk.nl
e-mail bibliotheek: bibliotheek@bwk.ahk.nl
URL: http://www.ahk.nl/

De Appel Archief 
Bibliotheek en archief
Nell Donkers
Schipluidenlaan 12D4
1062 HE Amsterdam
email: library-archive@deappel.nl
URL: http://www.deappel.nl

Boekmanstichting
Bibliotheek
Hilde Klein
Herengracht 415
1017 BP AMSTERDAM
tel. 020-6243739
fax 020-6385239
e-mail: H.Klein@boekman.nl
URL: http://www.boekman.nl/

EYE Film Instituut Nederland
Coördinator Bibliotheek
Nita Smit
Postbus 74782
1070 BT AMSTERDAM
tel. 020-5891409
fax 020-5891454
e-mail: NitaSmit@eyefilm.nl
URL: http://www.eyefilm.nl/

Hermitage Amsterdam
Studiecentrum
Niko Bos
Postbus 11675
1001 GR AMSTERDAM
tel. 020-5308755
e-mail: N.Bos@hermitage.nl
URL: http://www.hermitage.nl/

Rijksakademie van Beeldende Kunsten
Mw. M. Dirker
Sarphatistraat 470
1018 GW AMSTERDAM
tel. 020-5270307
fax 020-5270301
e-mail bibliotheek: marietta.dirker@rijksakademie.nl
URL: http://www.rijksakademie.nl/

Rijksmuseum
Rijksmuseum Research Library
G.J. Koot
Postbus 74888
1070 DN AMSTERDAM
tel. 020-6747250
fax 020-6747001
e-mail: bibliotheek@rijksmuseum.nl
URL: http://library.rijksmuseum.nl/

Stadsarchief Amsterdam
Bibliotheek
Mw. E. Grabowsky
Postbus 51140
1007 EC Amsterdam
tel: 020-2511511
fax: 020-2511512
e-mail: egrabowsky@stadsarchief.amsterdam.nl
URL: http://www.stadsarchief.amsterdam.nl/

Stedelijk Museum Amsterdam
Bibliotheek
M. Nijhoff
Postbus 75082
1070 AB AMSTERDAM
tel. 020-5732648 / 5732649 / 5732650
fax 020-6752716
e-mail: m.nijhoff@stedelijk.nl
URL: http://www.stedelijk.nl/

Universiteit van Amsterdam (UvA)
Collecties Kunstgeschiedenis / Algemene Cultuurwetenschappen / Mediastudies
M. Versteeg
Singel 425 (kamer E 3.06)
1012 WP AMSTERDAM
tel. 020-525 3002 / 2055
e-mail: m.g.versteeg@uva.nl
URL: http://www.uba.uva.nl/

Van Gogh Museum
Bibliotheek
Mw. A. Vriend
Postbus 75366
1070 AJ AMSTERDAM
tel. 020-5705978
fax 020-5705906
e-mail:bibliotheek@vangoghmuseum.nl
e-mail: vriend@vangoghmuseum.nl
URL: http://www.vangoghmuseum.nl/

VU Amsterdam
Bibliotheek afd. Kunstgesch.
R. ter Hofstede
De Boelelaan 1103
1081 HV AMSTERDAM
tel. 020-5985207 / 020-5985209
e-mail: R.t.Hofstede@ubvu.vu.nl
URL: http://www.ubvu.vu.nl/

Arnhem

ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten Arnhem
Mw. M.L. Moonen
Onderlangs 9
6812 CE ARNHEM
tel. 026-3535623
fax 026-3535677
e-mail: m.moonen@artez.nl
URL: http://www.artez.nl

Bunnik

MOA Museum Oud Amelisweerd
Saskia Leefsma
Koningslaan 9 / Postbus 64
3980 CB BUNNIK
tel. 030-8905460
e-mail: sleefsma@moa.nl
URL: www.moa.nl

Delft

TU Delft
Bibliotheek (BTUD)
A. Bercht
Postbus 98
2600 MG DELFT
tel. 015-2786695
fax 015-2572060
e-mail: a.w.j.bercht@tudelft.nl
URL: http://www.library.tudelft.nl

Den Haag

Gemeentemuseum Den Haag
Kunsthistorische Bibliotheek
Monique Biekart
Postbus 72
2501 CB DEN HAAG
tel. 070-3381118
fax 070-3381112
e-mail: info@gemeentemuseum.nl
URL: http://www.gemeentemuseum.nl/

Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten
Marcel van Bommel
Prinsessegracht 4
2514 AN DEN HAAG
tel. 070-3154777
fax 070-3154778
e-mail: m.vanbommel@kabk.nl
URL: http://www.kabk.nl/

Koninklijke Bibliotheek
Anna Rademakers
Postbus 90407
2509 LK DEN HAAG
tel. 070-3140780
fax 070-3140450
e-mail: anna.rademakers@kb.nl
URL: http://www.kb.nl/

Mauritshuis
Bibliotheek
Mw. L. van der Vinde
Postbus 536
2501 CM DEN HAAG
tel. 070-3023472
fax 070-3653819
e-mail: vandervinde.l@mauritshuis.nl
URL: http://www.mauritshuis.nl/

Museum van het Boek/Museum Meermanno-Westreenianum
Bibliotheek
Rickey Tax
Prinsessegracht 30
2514 AP DEN HAAG
tel. 070-3462700
fax 070-3630350
e-mail: tax@meermanno.nl
URL: http://www.meermanno.nl/

Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie (RKD)
Bibliotheek
Marianne de Voogd
Postbus 90418
2509 LK DEN HAAG
tel. 070-3339777 ; 070-3339731
fax 070-3339789
e-mail: bib@rkd.nl
e-mail: M. de Voogd voogd@rkd.nl
URL: http://www.rkd.nl/

Sculptuurinstituut / Museum Beelden aan Zee
Bibliotheek
D. van Broekhuizen
Harteveltstraat 1
2586 EL DEN HAAG
tel. 070-3589076
fax 070-3227861
e-mail: vanbroekhuizen@sculptuurinstituut.nl
URL: http://www.sculptuurinstituut.nl/

Eindhoven

Stedelijk Van Abbemuseum
Bibliotheek en archief
Willem Smit
Postbus 235
5600 AE EINDHOVEN
tel. 040-2381049
fax 040-2460680
e-mail: w.smit@vanabbemuseum.nl
URL: http://www.vanabbemuseum.nl

Enschede

ArtEZ Enschede
Mediatheek
Mw. N. van den Brûle
Postbus 1440
7500 BK ENSCHEDE
tel. 053-4824475
fax 053-4824463
e-mail: mediatheek.bkv.enschede@artez.nl
URL: http://www.artez.nl/

Stichting Rijksmuseum Twenthe
Bibliotheek
Dhr. P. Knolle
Lasondersingel 129-131
7514 BP ENSCHEDE
tel. 053-4358675
fax 053-4359002
e-mail: PKnolle@rijksmuseumtwenthe.nl
URL: www.rijksmuseumtwenthe.nl/

Groningen

Groninger Museum
Informatiecentrum
R. Dijkstra
Museumeiland 1
9711 ME GRONINGEN
tel. 050-3666555
fax 050-3120815
e-mail: rdijkstra@groningermuseum.nl
URL: http://www.groningermuseum.nl/info-center

HanzeMediatheek Academie Minerva
Wilma Abbink
Gedempte Zuiderdiep 158
9711 HN GRONINGEN
e-mail: w.e.h.abbink@pl.hanze.nl
URL: http://www.hanze.nl

RU Groningen ; Universiteitsbibliotheek
Universiteitsbibliotheek Binnenstad
Jelga van der Zee
Broerstraat 4
9712 CP GRONINGEN
tel. 050-3635939
e-mail: j.h.van.der.zee@rug.nl
URL: http://www.rug.nl/bibliotheek

s-Hertogenbosch

Avans Hogeschool
AKV / St. Joost
Mw. M. van der Rijt
Postbus 732
5201 AS ‘s-HERTOGENBOSCH
tel. 073-6295460
fax 073-6214725
e-mail: mjw.vanderrijt@avans.nl
URL: http://www.stjoost.nl/

Het Noordbrabants Museum
Alies Baan
Waterstraat 16
5211JD ‘s-HERTOGENBOSCH
tel. 073-6877812
fax 073-6877899
e-mail: abaan@hnbm.nl
URL: http://www.hetnoordbrabantsmuseum.nl/

SM’s – Stedelijk Museum ‘s-Hertogenbosch
Mw. W. van Gils
Magistratenlaan 100
5223 MB ‘s-HERTOGENBOSCH
tel. 073-6273680
fax 073-6273682
e-mail: w.v.gils@sm-s.nl
URL: http://www.sm-s.nl/

Leeuwarden

Tresoar (bibliotheek Het Princessehof, Nationaal Keramiekmuseum)
Bibliotheek
Jelga van der Zee
Grote Kerkstraat 11
8911 DZ LEEUWARDEN
tel. 058-2948958
fax 058-2948968
e-mail: Jelga.vanderZee@tresoar.nl
URL: http://www.princessehof.nl/
URL: http://http://www.tresoar.nl/

Leiden

Bibliotheek Kunstgeschiedenis en Geschiedenis Universiteit Leiden
Mw. A. Ouwerkerk
Postbus 9515
2300 RA LEIDEN
tel. 071-5272655
fax 071-5272615
e-mail: A.Ouwerkerk@let.leidenuniv.nl
URL: www.leidenuniv.nl/let/

Maastricht

Jan van Eyck Academie
Bibliotheek
Victoria Bardakou
Academieplein 1
6211 KM MAASTRICHT
tel. 043-3503751
fax 043-3503799
e-mail: victoria.bardakou@janvaneyck.nl
URL: http://www.janvaneyck.nl/

Universiteit Maastricht
C. van Laer
Postbus 616
6200 MD MAASTRICHT
tel. 043-3885108
fax 043-3884888
e-mail: c.vanlaer@maastrichtuniversity.nl
URL: www.maastrichtuniversity.nl

Nijmegen

Radboud Universiteit Nijmegen
Vakgroep Kunstgeschiedenis
W. Piron (k. 11.14)
Erasmusplein 1
6525 HT NIJMEGEN
tel. 024-3612623
fax 024-3616067
e-mail: w.piron@let.ru.nl

Museum Het Valkhof
Bibliotheek
P.J. Timmermans
Postbus 1474
6501 BL NIJMEGEN
tel. 024-3608805
fax 024-3608656
e-mail: h.timmermans@museumhetvalkhof.nl
URL: http://www.museumhetvalkhof.nl/

Rotterdam

Erasmus Universiteit
Universiteitsbibliotheek
Postbus 1738
3000 DR ROTTERDAM
tel. 010-4081215
fax 010-4532311

Museum Boijmans Van Beuningen
Bibliotheek
Erik van Boxtel
Postbus 2277
3000 CG ROTTERDAM
tel. 010-4419456/4419458
fax 010-4360500
e-mail: boxtel@boijmans.nl
URL: http://www.boijmans.nl/

Het Nieuwe Instituut
Behrang Mousavi
Museumpark 25
3015 CB ROTTERDAM
tel. 010-4401222
fax 010-4367554
e-mail: B.Mousavi@nai.nl
URL: http://www.hetnieuweinstituut.nl/

Willem de Kooning Academie, Hogeschool Rotterdam
Bibliotheek
Mw. Wilma Knol
Postbus 1272
3000 BG ROTTERDAM
tel. 010-7944702
fax
e-mail: w.knol@hr.nl
URL: www.hogeschoolrotterdam.nl/

Tilburg

Textielmuseum
Bibliotheek
Jantiene van Elk
Goirkestraat 96
5046 GN TILBURG
tel. 013-5494516
fax 013-5363240
e-mail: Jantiene.van.Elk@textielmuseum.nl
URL: http://www.textielmuseum.nl/

Utrecht

Centraal Museum
Bibliotheek
Marije Verduijn
Postbus 2106
3500 GC UTRECHT
tel. 030-2362362
fax 030-2332006
e-mail: MVerduijn@centraalmuseum.nl
URL: http://www.centraalmuseum.nl/

Museum Catharijneconvent
Bibliotheek
K. van Schooten
Postbus 8518
3503 RM UTRECHT
tel. 030-2313835
e-mail: cjf.vanschooten@catharijneconvent.nl
URL: http://www.catharijneconvent.nl

Nederlands Spoorwegmuseum
Bibliotheek
Evelien Pieterse
Maliebaanstation 16-18
3581 XW UTRECHT
tel. 030-2306265
fax 030-2318286
e-mail: e.pieterse@spoorwegmuseum.nl
URL: http://www.spoorwegmuseum.nl/

Universiteit Utrecht
Letterenbibliotheek
R. Schumacher
Drift 27
3512 BR UTRECHT
tel. 030-2538490
fax 030-2536282
e-mail: r.w.g.schumacher@uu.nl
URL: http://www.uu.nl/NL/Bibliotheek

Zwolle

CABK, Artez academie voor beeldende kunsten
Mediatheek
G. Jansen
Postbus 1020
8001 BA Zwolle
tel. 038-4270577
fax 038-4270565
e-mail: g.jansen@artez.nl
URL: http://www.cabk.nl

Top


Nederlandse particuliere deelnemers (niet stemgerechtigd)

De hieronder volgende lijst van particuliere, niet stemgerechtigde deelnemers aan het OKBN is alfabetisch gerangschikt op persoonsnaam.

Mw Drs. W.G.M. Beumer 
Marnixkade 104 3-hoog
1015 ZK AMSTERDAM
tel. 020-6259538
e-mail: wgmbeumer@planet.nl

G.C. Dullaart
A. Plesmanring 35
3712 DA HUIS TER HEIDE
tel.
e-mail: goosdullaart@kpnmail.nl

Mw. H. Homma
Bosschastraat 7
3514 HN Utrecht
tel. 06-12163384
e-mail: hhommaster@gmail.com

Mw. S. Seignette
Deventerweg 173
7203 AH ZUTPHEN
tel. 0575-542396
e-mail: s.seignette@upcmail.nl

Chr.G.T. Smeenk
Erasmuslaan 38
1185 BH AMSTELVEEN
tel. 020-6451475
e-mail: cgtsmeenk@gmail.com

Maggy Wishaupt
Pauwhof 142
2289 BL RIJSWIJK
tel. 015-3646045
e-mail: maggywishaupt@kpnmail.nl

Top


Buitenlandse particuliere deelnemers (niet stemgerechtigd)

De hieronder volgende lijst van niet stemgerechtigde buitenlandse deelnemers aan het OKBN is, per land, alfabetisch gerangschikt op plaatsnaam.

België

Antwerpen

Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen
Bibliotheek, Ingrid De Pourcq
Tijdelijk adres, tot circa 2018/2019:
Lange Kievitstraat 111-113 bus 100
B-2018 Antwerpen
BELGIË
tel. +32(0)3 242 04 18
fax +32(0)3 248 08 10
e-mail: ingrid.depourcq@kmska.be
URL: www.kmsk.be

Museum Plantin-Moretus / Prentenkabinet
M. Cauwenbergh
Vrijdagmarkt 22-23
2000 ANTWERPEN
BELGIË
tel. +32-(0)3-2211493
fax +32-(0)3-2211460
e-mail: marc.cauwenbergh@stad.antwerpen.be
URL: http://www.museumplantinmoretus.be

Gent

LUCA School of Arts
Sint-Lucasbibliotheek (Architectuur – Beeldende Kunst)
Mw. B. De Clippeleir
Zwartezustersstraat 27
9000 GENT
BELGIË
tel. 00-32-9-2679669
fax 00-32-9-2254290
e-mail: beatrice.declippeleir@luca-arts.be

Oostende

Mu.ZEE Kunstmuseum aan zee
Bibliotheek Mu.ZEE
Mw. E. Milh
Romestraat 11
8400 OOSTENDE
BELGIË
tel. +32(0)59-564583
fax +32(0)59-805626
e-mail: els.milh@west-vlaanderen.be
URL: http://www.bib-muzee.be

Italië

Florence

Istituto Universitario Olandese di storia dell’arte/Nederlands Interuniversitair Kunsthistorisch Instituut 
Bibliotheek
G.J. van der Sman
Viale Torricelli 5
50125 FLORENCE
ITALIE
tel. +39(0)55-221612
Fax: +39 (55) 221106
e-mail: iuo@iuo.iris.firenze.it
http://www.iuoart.org/

Zwitserland

Zürich

Zürcher Hochschule der Künste
Medien- und Informationszentrum MIZ

Jan Melissen
Toni-Areal, Pfingstweidstrasse 96
Postfach
8031 ZÜRICH
ZWITSERLAND
tel. +41 43 4462170
fax +41 43 4464587
e-mail: jan.melissen@zhdk.ch
URL: http://miz.zhdk.ch

Begunstigers

Ingressus
Cora Weijsenfeld
Postbus 2341
3000 CH ROTTERDAM
tel. 010-2060260
fax 010-2060261
e-mail: cweijsenfeld@ingressus.nl
URL: http://www.ingressus.nl/

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s