Maandelijks archief: januari 2025

Presentaties na ALV 14 juni 2024

Na de Algemene Ledenvergadering, werden er enkele presentaties gegeven over de voortgang van de collectieprofielen die momenteel opgesteld worden door kunstbibliotheken.

Presentatie door Saskia Scheltjens (Rijksmuseum Amsterdam) over Project Collectieplannen en -profielen:

Presentatie van Catharina van Daalen (Centraal Museum Utrecht) over Collectieprofiel voor de CMU museumbibliotheek:

Collectieprofiel Centraal Museum bibliotheek:

Verslag Algemene Ledenvergadering 2024

De Algemene Ledenvergadering 2024 vond plaats op vrijdag 14 juni in het Stedelijk Museum te Amsterdam.

Notulen:

Officiële stukken ALV:

VVBAD Call for Papers

Het tweejaarlijks congres Informatie aan ZOO, georganiseerd door de VVBAD in samenwerking met de KNVI, brengt informatieprofessionals samen voor twee dagen vol inspiratie en kennisdeling. Voor de volgende editie, op 9 en 10 oktober 2025 in Antwerpen, doen we een oproep voor presentaties vanuit Nederland, België en internationaal zowel in het Nederlands als het Engels. Het thema van deze editie is:

Informatie in transitie: Menselijke waarden in een digitale toekomst

Met het thema Informatie in transitie richten we onze blik op de technologische ontwikkelingen en hun impact op de informatiesector. We onderzoeken kritische vraagstukken en zetten het sociale aspect van onze sector in de schijnwerpers. Waar staan we vandaag, en hoe kunnen we samen evolueren naar een toekomst die technologie en menselijke waarden omarmt?

Inzendingen zijn mogelijk tot en met 2 februari 2025. Je vindt de call for presentations en het aanmeldformulier terug op de VVBAD-website.